Skip to main content
Visschnitzel met gesmoorde radijs, aardappelen en cherrytomaten

Visschnitzel met gesmoorde radijs, aardappelen en cherrytomaten

Calorieën
620 kcal
Eiwit
22g eiwit
Bereidingstijd
30 minuten
Difficulty
Gemiddeld
Allergenen:
  • Vis
  • Gluten
  • Melk (inclusief lactose)
Gemaakt in een fabriek waar eieren, melk, vis, pinda's, sesam, schaaldieren, soja, noten en tarwe worden verwerkt.
Hoeveelheden

300 gram

Vastkokende aardappelen

5 stuk(s)

Radijs

150 gram

Gekleurde cherrytomaten

1 stuk(s)

Gepaneerde heekfilet

(Bevat: Vis, Gluten)

Zelf toevoegen

1 el

Olijfolie

½ el

Roomboter

(Bevat: Melk (inclusief lactose))

½ el

Extra vierge olijfolie

½ tl

Zwarte balsamicoazijn

naar smaak

Peper en zout

/ per gerecht
Energie (kcal)620 kcal
Energie (kJ)2594 kJ
Vetten21 g
waarvan verzadigd5 g
Koolhydraten80 g
waarvan suikers0 g
Vezels9 g
Eiwitten22 g
Zout0 g
Hapjespan met deksel
Wok met deksel
Pan met deksel
Saladekom
Koekenpan

Instructies

1

Schil of was de aardappelen (nicola) grondig en snijd in parten. Verhit de helft van de olijfolie in een wok of hapjespan met deksel en bak de aardappelen 25 – 30 minuten, afgedekt, op middelhoog vuur. Roer regelmatig om, haal na 20 minuten de deksel van de pan en bestrooi met peper en zout.

Snijd de radijs in kwarten.
2

Snijd de bladeren van de radijs, maar laat nog een klein stukje groen zitten. Snijd de radijs in kwarten en snijd 1/3 deel van het radijsblad fijn. Snijd de cherrytomaten in kwarten.

Smoor de radijsjes.
3

Smelt de roomboter in een pan met deksel en smoor de radijsjes, afgedekt, 6 – 8 minuten op laag vuur. Voeg halverwege de helft van de cherrytomaten toe en breng op smaak met peper en zout.

4

Meng in een saladekom de overige cherrytomaten met het kleingesneden radijsblad, extra vierge olijfolie en zwarte balsamicoazijn. Breng op smaak met peper en zout.

Bak de visschnitzel.
5

Verhit de overige olijfolie in een koekenpan en bak de visschnitzel 3 – 5 minuten per kant op middelhoog vuur. Bestrooi met peper en zout.

Serveer de maaltijd, eet smakelijk!
6

Verdeel de visschnitzel, gesmoorde radijs met cherrytomaten en gebakken aardappelen over de borden. Serveer de tomatensalade er apart bij.

De HelloFresh-recepten van deze week: absolute aanraders