Skip to main content
Vispakketje met venkel, gebakken aardappelen, frisse sinaasappeldressing en dille

Vispakketje met venkel, gebakken aardappelen, frisse sinaasappeldressing en dille

4.0(259)
Krijg tot wel € 90 korting op je eerste 4 boxen
Calorieën
598 kcal
Eiwit
28g eiwit
Bereidingstijd
40 minuten
Difficulty
Moeilijk
Allergenen:
  • Vis
  • Kan sporen van allergenen bevatten
  • Selderij
Gemaakt in een fabriek waar eieren, melk, vis, pinda's, sesam, schaaldieren, soja, noten en tarwe worden verwerkt.
Hoeveelheden

300

Vastkokende aardappelen

1

Gedroogde tijm

½

Venkel

¼

Handsinaasappel

¼

Komkommer

1

Victoriabaarsfilet zonder huid

(Bevat: Vis)

2

Verse dille

(Kan bevatten: Selderij)

Zelf toevoegen

½

Olijfolie

½

Zonnebloemolie

½

Extra vierge olijfolie

1

Mosterd

1

Witte balsamicoazijn

½

Honing

Peper en zout

Energie (kcal)598 kcal
Energie (kJ)2502 kJ
Vetten23 g
waarvan verzadigd3.4 g
Koolhydraten65 g
waarvan suikers10.3 g
Vezels10 g
Eiwitten28 g
Zout0.5 g

Instructies

Aardappelen bakken
1

Verwarm de oven voor op 220 graden. Was of schil de aardappelen (nicola) grondig en snijd in parten. Verhit de olijfolie in een hapjespan met deksel en bak de aardappelpartjes samen met de tijm, afgedekt, 25 - 30 minuten op middelhoog vuur. Schep tussendoor om en breng op smaak met peper en zout. Haal na 20 minuten de deksel van de pan.

Venkel snijden
2

Snijd ondertussen de venkel in kwarten, verwijder de harde kern en snijd de venkel in dunne repen. Verhit de zonnebloemolie in een andere wok of hapjespan en bak de venkel 4 - 6 minuten op middelhoog vuur.

Sinaasappel persen
3

Rasp ondertussen de oranje schil van de sinaasappel en pers de sinaasappel uit. Snijd of schaaf de komkommer in de lengte in lange linten.

Pakketjes maken
4

Verdeel de venkel over 1 vel aluminiumfolie per persoon. Leg daar bovenop de victoriabaars en 1 takje dille per persoon. Strooi er 1 tl sinaasappelrasp per persoon over en besprenkel met 1 el sinaasappelsap per persoon. Breng op smaak met peper en zout. Vouw de vispakketjes goed dicht en bak 12 - 15 minuten in de oven, of totdat de vis gaar is.

Dressing kloppen
5

Hak ondertussen de overige dille fijn. Klop in een kom een dressing van de extra vierge olijfolie, mosterd, witte balsamicoazijn, honing, dille, 2 el sinaasappelsap per persoon en breng op smaak met peper en zout. Meng de dressing met de komkommer.

Serveren
6

Verdeel de aardappelpartjes en het vispakketje over de borden en serveer met de komkommersalade.

Meer heerlijke recepten met vergelijkbare ingrediënten

Hoogst beoordeelde recepten voor avondeten

De HelloFresh-recepten van deze week: absolute aanraders