Skip to main content
Spaghetti met geroosterde groenten
Spaghetti met geroosterde groenten

Spaghetti met geroosterde groenten

In Mediteraanse stijl met feta, olijven en kappertjes

3.9
(289)

De bereiding van deze snelle pasta is heel simpel, maar de smaken zijn dat zeker niet. De hartige kappertjes, olijven en feta vormen een smakelijk contrast met de zoete cherrytomaatjes. Samen met de verschillende groene kruiden vormt dit gerecht een complex geheel van smaken.

Labels:
Veggie
Allergenen:
Gluten
Melk (inclusief lactose)

Gemaakt in een fabriek waar eieren, melk, vis, pinda's, sesam, schaaldieren, soja, noten en tarwe worden verwerkt.

Bereidingstijd25 minuten
oventijd
NiveauGemiddeld

Ingredienten

Hoeveelheden

½ stuk(s)

Courgette

125 gram

Rode cherrytomaten

90 gram

Volkoren spaghetti

(Bevat: Gluten)

½ stuk(s)

Knoflookteen

30 gram

Olijf-kappertjesmix

40 gram

Feta

(Bevat: Melk (inclusief lactose))

2.5 gram

Verse basilicum, bladpeterselie en munt

Zelf toevoegen

1 el

Olijfolie

1.5 el

Extra vierge olijfolie

naar smaak

Peper en zout

Voedingswaarden

Energie (kJ)3464 kJ
Energie (kcal)828 kcal
Vetten46 g
waarvan verzadigd10.1 g
Koolhydraten77 g
waarvan suikers17.4 g
Vezels10 g
Eiwitten22 g
Zout2.4 g

Benodigdheden

Bakpapier
Bakplaat
Pan met deksel
Fruitmesje
Kleine kom

Instructies

Groente bakken
1

Verwarm de oven voor op 200 graden. Breng ruim water aan de kook in een pan met deksel voor de spaghetti. Snijd de courgette in plakken van 1/2 cm dik en verdeel samen met de rode cherrytomaten over een bakplaat met bakpapier. Besprenkel met de olijfolie, breng op smaak met peper en zout en bak 15 – 20 minuten in de oven, of tot de cherrytomaten open beginnen te barsten.

Spaghetti koken
2

Kook ondertussen de spaghetti, afgedekt, 12 – 14 minuten. Giet daarna af en laat zonder deksel uitstomen.

Snijden
3

Pers ondertussen de knoflook of snijd fijn. Halveer de olijven en snijd de kappertjes fijn. Verkruimel de feta. Snijd de blaadjes munt en basilicum in dunne reepjes. Snijd de peterselie fijn.

Mengen
4

Meng de knoflook, olijven, kappertjes en extra vierge olijfolie in een kleine kom.

Mengen
5

Voeg het mengsel toe aan de spaghetti en schep goed om.

Serveren
6

Verdeel de spaghetti over de borden en garneer met de feta, de verse kruiden. Besprenkel naar smaak met extra vierge olijfolie. Serveer met de gepofte cherrytomaten en courgette.

Meer heerlijke recepten met vergelijkbare ingrediënten

Hoogst beoordeelde recepten voor avondeten

De HelloFresh-recepten van deze week: absolute aanraders