Gnocchi is een Italiaanse pastasoort, die gemaakt wordt van aardappel en tarwemeel. Vaak wordt gnocchi gegeten met een milde tomatensaus maar wij gaan deze week voor een rijke bospaddenstoelenpesto. Samen met de courgette wordt het een echt smakenfestijn!
The quantities provided above are averages only.
Always refer to the product label for the most accurate information about ingredients and allergens
½ unit
Sjalot
1 unit
Knoflookteen
½ unit
Courgette
125 g
Champignons
40 g
Bospaddenstoelenpesto
(Contains: Melk (inclusief lactose), Noten May be present: Pinda's, Selderij)
40 g
Babyspinazie en radicchio
250 g
Gnocchi
(Contains: Gluten, Ei, Zwaveldioxide en sulfiet, Tarwe)
½ tablespoon
Olijfolie
½ teaspoon
Wittewijnazijn
½ tablespoon
Witte balsamicoazijn
½ tablespoon
Extra vierge olijfolie
to taste
Peper en zout
Breng 400 ml water per persoon aan de kook in een pan met deksel voor de gnocchi.
Snipper de sjalot en snijd of pers de knoflook fijn. Snijd de courgette in dunne halve plakken. Snijd ook de champignons in plakken.
Verhit de olijfolie in een wok of hapjespan en fruit de sjalot en knoflook 2 minuten op laag vuur. Voeg de courgette en champignons toe en bak 6 minuten op middelhoog vuur
Kook ondertussen de gnocchi, afgedekt, in de pan met deksel tot deze boven komen drijven. Giet daarna af en laat zonder deksel uitstomen.
Voeg de bospaddestoelenpesto en gnocchi toe aan de wok of hapjespan en verhit nog 1 minuut. Breng op smaak met peper en zout en de witte wijnazijn.
Meng ondertussen de babyspinazie-radicchiomelange (houd een handje apart per persoon) met de witte balsamicoazijn, extra vierge olijfolie, peper en zout in een saladekom. Voeg het achtergehouden handje babyspinazie-radicchiomelange door de gnocchi.
Verdeel de gnocchi over de borden en serveer met de salade.